• /
 • E-Ticaret
 • E-Ticaret

  E- Ticaret günümüzde en çok tercih edilen ticaret platformudur. Çok eski dönemlerden beri süregelen e-ticaret, son dönemlerde ise dünya genelinde oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle müşteri kapasitesini geliştirmek ve global düzeyde marka tanınırlığı için e-ticaret sitesi gereklidir. Ancak pazarlama ağınızı artırmanızı hedefleyen e-ticaret sitesinin size ve hizmetlerinize uygun şekilde tasarlanması gerekmektedir.

  Paketlere Bak

  E-Ticaret ihtiyaçlarınıza en uygun, en hızlı çözüm
  Dijitalleşmenin ilk adımı olan E-Ticaret Sitesi'nin farkı kreatig'te

  E-Ticaret Yazılımı

  E-Ticaret Yazılımı

  Sizler de e-ticaret tasarımı için deneyimli ve uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. E-ticaret sitesi yazılımı ve tasarımı konusunda hazırlamış olduğumuz projelerimizi değerlendirebilirsiniz. E-ticaret sitesi kurmak için ihtiyacını olan kaliteli ve sağlam altyapıyı ajansımız sayesinde elde edebilirsiniz. Online ürün satışlarınızı artıracak olan e-ticaret sitesi tasarımı için ekibimiz ile birlikte profesyonel olarak destek sunuyoruz.
  
  >
  Yeni nesil E-Ticaret paketleri için bizlerden fiyat almadan karar vermeyin; size özel e-ticaret sitenizi dilerseniz entegrasyonlarla kontrol paneline çevirebilirsiniz.

  E-Ticaret Talebi Aç

  E-Ticaret Teklif Formu

  Eğitim Mah., Ahsen Çk Sk Sadıkoğlu-1 iş merkezi D:no 10 kat 1 , daire 35a, 34722 Kadıköy/İstanbul
  Telefon: 0850 305 0824
  Gsm: 0532 563 1872
  E-Posta: teklif@kreatig.com